By URL
By Username
By MRSS
Enter a URL of an MRSS feed
 
or

Veri Videos - 3 by Popular

Preview of Veri and Immersive Labs

01/03/12
Demos of digital signage product Immersive Labs and learning app Veri at TechStars NYC. tags: Business_WebDigitalImmersiveimmersive_labsImmersive_Labs_PreviewLabsPreviews

Kancelarja Merkel në Kosovë

12/20/11
Kancelarja gjermane Angela Merkel i bri thirrje sot Serbis q t'i jap fund mbshtetjes s strukturave paralele n veriun e Kosovs. Kancelarja ... tags: abaziamerikesangelabarrikadatbesimkosovemerkel

Kosovë, sërbët heqin pjesërisht barrikadat

10/27/11
N Kosov, serbt n veriun e vendit, mnjanuan pjesrisht barrikadat n rrugt veriore pr t lejuar lvizjen forcave paqeruajtse. Ata than se jan t ... tags: Abazi barrikadat Kosova Veri ZriiameriksAbazibarrikadat

Eulex-i kryen hetime në veri

09/08/11
Policia e Misionit t Bashkimit Evropian pr sundimin e ligjit e mbshtetur nga forcat paqeruajtse t NATO-s ndrmori sot nj operacion hetimesh ... tags: hetime kosova shehu veri zeriiamerikesEulexhetime

Kosovë: Rrugët në veri ende të bllokuara

08/09/11
N Kosov, rrugt kryesore q ojn n vendkalimet kufitare me Serbin, vazhdojn t mbeten t bllokuara nga protestues serb, prfaqsuesit e t cilve ... tags: bllokuara Leonat Mitrovica rrugt Shehu veri zriiameriks

Shqipëri, Reagimet ndaj ngjarjeve në Kosovë

07/28/11
Drejtuesit m te larte t shtetit dhe qeverise s Shqipris denuan aktet e dhunes serbe mbi pikat kufitare ne veri te Kosoves. Presidenti Bamir ... tags: Agolli dhuna Kosova reagimet Shqipri veriAgolli

Kosovë, Zyrtarët, Situata në veri e qetë

07/30/11
N Kosov, zyrtart vendas e ndrkombtar than se situata n veri sht e qet dhe nn kontrollin e autoriteteve t siguris, ndrsa rrugt kryesore q ... tags: Abazi Besim Kufiri Mitrovice Serbi VeriAbazi

Thaci: Në veri ballafaqime të tjera - Top Channel Albania - News - Lajme

08/01/11
Kryeministri Hashim Thaci takoi pasditen e sotme forcat speciale t Policis s Kosovs, n bazn e tyre n periferi t Prishtins. tags: albania beogradi channel dhuna forcat kosova kosovo

Televizionet private në veri të Shqipërisë

07/26/11
N Veri t Shqipris, vitet e fundit, jan hapur nj numr televizionesh lokale q po ndihmojn n pasqyrimin e jets s prditshme dhe t problemeve, ... tags: Pllumb Shqipri Sulo veriPllumbShqipriSulo

TV3 - Alguna pregunta més? - "Veri Xunga"

05/31/11
La vida est 'Veri Xunga'. Versi de l'anunci d'aigua pensada per als futurs indignats. tags: alguna_pregunta_mésapmcasamentcatalàcatalunyaEntertainmentindignats