By URL
By Username
By MRSS
Enter a URL of an MRSS feed
 
or

Veri Videos - 2 by Popular

Film Sugli Esorcismi 2012: arriva The Devil Inside!

10/28/11
titolo abbastanza eloquente quanto spaventoso. The Devil Inside il nuovo film, rigorosamente low badget, che ci mostrer i tentativi, pi o ... tags: 2012devildiavoloesorcismifilminsidereligione

TV3 - Alguna pregunta més? - "Veri Xunga"

05/31/11
La vida est 'Veri Xunga'. Versi de l'anunci d'aigua pensada per als futurs indignats.nbsp tags: algunaapmcasamentcatalàcatalunyaméspregunta

Today's Generation's Girls Are Very Fast - Imran Khan

07/01/13
Sonakshi Sinha Imran Khan at the launch of song Tayyab Ali from Once Upon A Time In Mumbai Dobarra. tags: fastgenerationsgirlsImranKhanlooteraSinha

"ABD hükümeti elektronik postalarınızı okuyor"

06/07/13
Amerika Birleik Devletleri'nde Ulusal Gvenlik Dairesi'nin NSA gizli mahkeme kararyla milyonlarca cep telefonunu takip ettiinin ortaya ... tags: ABDcepelektronikeuronewshükümetiokuyorpostalarınızı

Schweinfurt - Streik der IG Metall und Verdi

05/15/13
Die IG Metall und die Dienstleistungsgewerkschaft ver.di haben am Dienstag, den 14.05.2013 im Zuge der laufenden Tarifverhandlungen jetzt ... tags: BayernigmetallSchweinfurtStreiktarifverhandlungenveri

Gjendja ne veri

02/20/12
Rreshjet e bores ne veri te Shqiperise kane pushuar, duke lejuar ekipet e specializuara te punojne per pastrimin e bores dhe per t'u ardhur ... tags: boraPellumbShqiperiSuloveri

Situatë e rëndë në veri

02/11/12
sht vshtirsuar metej situata n veri t Shqipris pr shkak t vazhdimit t rreshjeve t debors, errave t fuqishme dhe orteqeve, q kan br t ... tags: dboraerndShkodrShqiprSituatSuloveri

Shpërndahen ndihmat e para në veri të Shqipërisë

02/09/12
Sot, ka nisur shprndarja e sasive t para t ndihmave ushqimore pr disa komuna malore, n Dibr e Puk, ku banort gjenden t izoluar prej m shum ... tags: motindihmatpellumbshqiperisuloverivoa

Nishani: Strukturat e shtetit janë në gatishmëri

02/09/12
N Shqipri ministri i Brendshm Bujar Nishani, i cili drejton komitetin e Emergjencs, tha sot n parlament se t gjitha strukturat e shtetit ... tags: armandbujaremergjencameronishanishqiperiveri

Rëndohet situata në veri të Shqipërisë

02/06/12
N Shqiprin veriore ka vazhduar t bjer bor, e shoqruar me ngrica. Tropoja dhe Hasi jan izoluar plotsisht pr shkak t bllokimit t rrugve, q ... tags: amerikesboremotipellumbshqiperisuloveri

Arosa Humor-Festival - Sélection 2

01/16/12
In der zweiten Fernsehsendung aus Arosa sind es wiederum hochkartige Knstler, die Marco Rima prsentiert. Gardi Hutter, die grosse Dame der ... tags: ArosaComedyElfunnyGardihumorHumor-Festival

Çështja e referendumit të serbëve në Kosovë

01/09/12
Prfaqsuesit e qeveris s Serbis thon se mbajtja e referendumit t paralajmruar n veriun e Kosovs me t cilin qytetart serb do t deklarohen nse ... tags: . referendumabazikosovSrbtverizeriamerikeszriiameriks