By URL
By Username
By MRSS
Enter a URL of an MRSS feed
 
or

Sequi Videos by Popular

Sequi: Mbyllni reformën zgjedhore - Vizion Plus - News - Lajme

07/04/12
Ambasadori i Bashkimit Evropian, Ettore Sequi, nga Shkodra, u beri thirrje partive politike qe te dalin mbi interesat e tyre dhe te arrijn ... tags: AlbaniaEttorelajmenewsPluspoliticsSequi

BE për statusin e kandidatit - Vizion Plus - News - Lajme

07/22/12
Ambasadori i BE-s n Tirane Ettore Sequi ka krkuar forcimin e lufts kundr krimit te organizuar si nj kusht pr marrjen e statusit te vendit ... tags: AlbaniaEttorelajmenewsParlamentPluspolitics

Sequi viziton grevën e urisë - Top Channel Albania - News - Lajme

09/30/12
Ambasadori i BE-s n vendin ton, Ettore Sequi, gjat nj takimi me grevistt e uris, u shpreh se problemi duhet t gjej zgjidhje t menjhershme. tags: albaniachannelgrevalajmenewssequitop

Berisha e Sequi inaugurojnë shkollën - Top Channel Albania - News - Lajme

10/01/12
Kryeministri Sali Berisha ka vijuar turin e inaugurimeve t shkollave n vend. S bashku me ambasadorin e Bashkimit Evropian, Ettore Sequi, ... tags: albaniaberishachannelinaugurojnëlajmenewssequi

Sequi: Flisni gjuhen e bashkimit - Vizion Plus - News - Lajme

02/20/12
Ambasadori i BE, Ettore Sequi nga komentuar nga Shkodra, qyteti nga ku lindi debati Topi-Topalli, replikat mes kreut te shtetit te shtetit ... tags: AlbaniaEntertainmentEttorelajmeNewsPluspolitics

Sequi: Vendim për azilkërkuesit - Vizion Plus - News - Lajme

02/22/12
Bashkimi Evropian paralajmron Shqiprin se do t rishikohet marrdhnia e saj me Brukselin pr liberalizmin e vizave, n rast se numri i ... tags: AlbaniaentertainmentEtoreEventslajmeNewsPlus

Topi, "Qytetar Nderi" ne Burrel - Vizion Plus - News - Lajme

02/22/12
Presidenti Bamir Topi gjate nj vizite ne qytetin e Burrelit, ka prsritur apelin pr me shume bashkpunim mes pushtetit qendror dhe vendor, ne ... tags: AlbaniaentertainmentEtoreEventslajmeNewsPlus

Sequi: Te hetohet "21 Janari" - Vizion Plus - News - Lajme

02/28/12
Ambasadori i Bashkimit Evropian ne Tirane, Ettore Sequi, bn apel pr zbardhje te plote te ngjarjeve te '21 Janarit'. Sipas Sequit, hetimi ... tags: actualityconversationsentertainmentEtorenewsPlusSequi

Sequi kujton kushtet e BE-së - Vizion Plus - News - Lajme

02/28/12
Bashkimi Evropian prsrit apelin pr zbatimin e rekomandimeve pr marrjen e statusit te vendit kandidat. Ambasadori i BE-se, Ettore Sequi, ka ... tags: AlbaniaEntertainmentEttorelajmenewsPluspolitics

Sekui për OSBE-ODIHR

08/17/11
Ambasadori Sekui, partit politike t zbatojn rekomandimet e raportit t OSBE-ODIHR. Deklaratn e tij ambasadori i Delegacionit t BE e bri sot ... tags: sequi sulopellumbsequisulo

Menaxhimi i kufijve - Top Channel Albania - News - Lajme

07/22/11
Projekti i BE-s, Menaxhimi i Integruar i Kufijve, ka rezervuar edhe nj fond pr pikn e kalimit kufitar t Tushemishtit. tags: Albania Channel integrimin Lajme News pr pun