By URL
By Username
By MRSS
Enter a URL of an MRSS feed
 
or

Kqz Videos by Popular

Referendumi, "fitorja e Pirros" - Vizion Plus - News - Lajme

06/29/12
Pas me shume se nj ore mbledhje, ndrsa dukej se krkesa pr referendum kundr importit te plehrave do te aprovohej, ndrhyrja e prfaqsuesit te ... tags: AlbaniacommentaryGjykataKQZKushtetueselajmenews
1:57:24

Debat 6 korrik 2012 - Vizion Plus - Talk Show

07/08/12
here te pare ne Emisionin 'Debat' kreu i grupit parlamentar te PS Gramoz Rui ka zbardhur prapaskenat e negociatave mes lidershipit ... tags: DebatEdiGramozKQZnegociataParlamentiPresidenti

Raporti vjetor i KQZ-së - Vizion Plus - News - Lajme

07/09/12
Kryetari i KQZ-s Arben Ristani, mungoi ne seancen dgjimore ne Komisionin e Ligjeve ku ishte thirrur pr te raportuar pr veprimtarin e ... tags: AlbaniaArbenEdiKQZlajmenewsPlus

Berisha: Reforma po zgjidhet - Vizion Plus - News - Lajme

07/09/12
Kryeministri Sali Berisha shprehet optimist pr mbylljen me sukses te reforms zgjedhore, ndonse shtjet me te rndsishme nuk kane marre ... tags: BerishaconclusionKQZofficialsoptimismpapunëpapunesi

Wolfarth takon Edi Ramen - Vizion Plus - News - Lajme

07/09/12
Kur kane mbetur vetm tre dite nga prfundimi i mandatit zyrtar qe komisioni parlamentar ka pr reformn zgjedhore, ndrkombtaret prsrisin ... tags: committeecountingEdielectoralEugenKQZRama

Subashi: Reforma, e vonuar - Vizion Plus - News - Lajme

07/10/12
Administrata zgjedhore q prfshin dhe antaret e KQZ nuk mund t ndryshohet 1 vit para mbajtjes se zgjedhjeve, pasi do t cenonte standardin ... tags: administrationcollegecommentaryDeshiraeducationalElectionKQZparties

Kompromis për reformën zgjedhore - Vizion Plus - News - Lajme

07/11/12
Komisioni parlamentar i cili u mandatua pr amendimin e kodit elektoral ka arritur ne ort e fundit kompromisin. Ne orn 1700 te pasdites do ... tags: AlbaniacommitteeKQZlajmenewsParliamentaryPlus

Gjyqi për "21 janarin" - Vizion Plus - News - Lajme

07/11/12
Procesi ndaj tre te pandehurve Ndrea Prendi, Margarit Kume dhe Agim Llupo te akuzuar pr ngjarjet e '21 janarit' ka vijuar edhe kt te mrkure ... tags: AlbaniaanalysiseducationalKQZlajmenewsPlus

Berisha: Ps, jo sulm biznesit - Vizion Plus - News - Lajme

07/11/12
Shefi i mazhorances Berisha ka ftuar opozitn te ndale sulmet ndaj investitorve ndrsa u shpreh i hapur per te lejuar do lloj kontrolli ndaj ... tags: AlbaniaBerishaKQZlajmenewsPluspolitics

Nen hetim edhe 16 komisionere - Vizion Plus - News - Lajme

07/11/12
Prokuroria e Lezhs ka nisur hetimet pr manipulimin e zgjedhjeve lokale te 2011 edhe ndaj 16 komisionereve ne dy qendrat e tjera te votimit ... tags: AlbaniaanalysiseducationalKQZlajmenewsPlus