By URL
By Username
By MRSS
Enter a URL of an MRSS feed
 
or

Ilir Videos by Popular

Puro Nasıl İçilir (Playboy)

08/28/13
Yine eitici ve retici bir video hazrlayan Playboy'a teekkr ederken, sigara ve ttn rnlerinin sala zararl olduunun altn izelim. Yani en gzeli ...

Meta, Presidenti nga populli - Vizion Plus - News - Lajme

07/01/12
Kreu i LSI-s Ilir Meta propozon ndryshimin e Kushtetuts ne mnyre qe ne vitin 2017 Presidenti te zgjidhet nga populli. Ne emisionin 'Debat', ... tags: AlbanaiIlirlajmeMetanewsPluspolitics

Politika te reja ekonomike - Vizion Plus - News, Lajme

07/09/12
Kreu i LSI-se, Ilir Meta ka premtuar nga Greqia marrjen e nismave konkrete pr prballimin e pasojave te krizs financiare ndrkombtare. Gjate ... tags: ekonomikeGreqiaIlirLSIMetaNewsPlus

Gjoni: Imami bllokon hetimin - Vizion Plus - News - Lajme

07/10/12
Edhe pse 10 korriku ishte caktuar si data kur deputetet e majte ne Komisionin e Siguris dhe Ministria e Mbrojtjes do te kishin nj takim te ... tags: commentaryeducationalfocusGjoniIlirinteresKomision

PS: Opozita është përgjuar - Vizion Plus - News - Lajme

07/11/12
Partia Socialiste ka prforcuar akuzat n drejtim t Ministris s Mbrojtjes duke e akuzuar at pr prgjime politike t deputeteve socialiste q n ... tags: GjoniIlirNATOnewsPartyPlusSocialist

"Rishikimi i buxhetit, i vonuar" - Vizion Plus - News - Lajme

07/22/12
Partia Socialiste ka ngritur shqetsimin se qeveria shqiptare nuk ka uar akoma buxhetin e rishikuar n komisionet parlamentare. Sipas ... tags: BeqjabudgetbuxhetIlirnewsPartypension

Ilir Shaqiri - Te kerkoj (Gezuar 1995)

04/18/13
www.besfort.tv - Ilir Shaqiri - Te kerkoj Gezuar 1995 BESFORT VIDEO M1 tags: albaniabesfortdrenicailirkerkojkosovashaqiri

Cima ft Leci - Kthema borxhin (1995)

04/19/13
www.besfort.tv - Hiti i vitit 1995 i Ilir Shaqirit ku me humor e interpretojne humoristat e njohur Cima e Leci BESFORT VIDEO M1 tags: besfortborxhincimaibrahimilirkrajkovakthema