By URL
By Username
By MRSS
Enter a URL of an MRSS feed
 
or

Bushati Videos by Popular

Zone e Ndaluar 25 qershor 2012 - Vizion Plus - Dossier

06/27/12
Poker me President 11 qershor, pas nj aksionit politik prej 40 ditsh dhe katr raundesh, me nj shumic t thjesht prej 73 votash, Kuvendi ... tags: AndiBujarBushatiFatosGjashtëNanoNdaluar

EKSPERTET PER MASAT QE DUHET TE BEJE QEVERIA PER TE DALE NGA KRIZA.mp4

07/06/12
Thirrjet e herepashershme te biznesit per tu ndihmuar nga qeveria sipas eksperteve te partive kryesore perbejne nje deshmi se kriza ... tags: BushatibusinesseconomicErvinHidanewsPlus

Zone e Ndaluar - 14 maj 2012 - Vizion Plus - Dossier

05/15/12
Vllezrit armiq t s majts e paprsritshme e aleancs, por dhe e kundrshtive ndrmjet Edi Rams dhe Ilir Mets. T fshehtat dhe qllimet e takimit ... tags: AndiBushatiEdiIlirMetaNdaluarPartia

Silvana Bushati - Më harro HD

05/17/12
Silvana Bushati - M harro HD tags: BushatiharroSilvana

Shans i dyte për statusin ne pranvere - Vizion Plus - News - Lajme

02/16/12
Duke e konsideruar tashme fakt te kryer refuzimin e statusit te vendit kandidat ndaj Shqipris ne tetor, ndrkombtaret pr here te pare japin ... tags: albaniabushatientertainmentgjiknurilajmenewsplus

Zone e Ndaluar - 17 tetor 2011 - Vizion Plus - Dossier

02/20/12
Zone e Ndaluar nga Andi Bushati. Tema Shperthimi i minave 65 vjet me pas. Diskuton temen Paskal Milo tags: analysisandibushaticommentsdossiereventsforbidden

Zone e Ndaluar - 24 tetor 2011 - Vizion Plus - Dossier

02/21/12
Zone e Ndaluar nga Andi Bushati. Tema Historia e nje cifti te cale. Konflikti mes Bamir Topit dhe Jozefina Topallit tags: analysisandibushaticommentsdossiereventsforbidden

Debat - 28 tetor 2011 Pj.3 - Vizion Plus - Talk Show

02/21/12
Emisioni 'Debat' pr here te pare ka sjelle nj portret ndryshe te Presidenti te Republiks Bamir Topi, portretin prtej kornizave te ... tags: alfredandibamirbushaticonversationdebatpeza

Debat - 28 tetor 2011 Pj.2 - Vizion Plus - Talk Show

02/21/12
Emisioni 'Debat' pr here te pare ka sjelle nj portret ndryshe te Presidenti te Republiks Bamir Topi, portretin prtej kornizave te ... tags: alfredandibamirbushaticonversationdebatpeza

Zone e Ndaluar - 6 Shkurt 2012 - Vizion Plus - Dossier

02/24/12
Nje emision nga Andi Bushati. Fakte te reja qe hedhin drite mbi te verteten e 21 janarit. I ftuar ne studio gazetari Mero Baze. tags: andibazebushatidossiermeroplusRecording
2:13:32

Dite Ime - 7 Dhjetor 2011 - Vizion Plus - Emisione - Entertainment

02/26/12
Autore e emisionit Rezarta Nika. Prezantojne Brunilda Lahe dhe Stela Kotri. Tema 1 Pse konkurojme pe nukurine Te ftuar Mirela Rosaj, ... tags: AnitaAnxhelaBushatiEntertainmentMirelaNikajPlus