By URL
By Username
By MRSS
Enter a URL of an MRSS feed
 
or

Agolli Videos by Popular

Dritero Agolli: PS te ndihmoje vendin - Vizion Plus - News - Lajme

02/20/12
Dritero Agolli, nj nga emrat me te shquar te letrave dhe politikes, kshillon Partine Socialiste te ndihmoje ne zgjidhjen e ngrit pr uljen e ... tags: AgolliDriteroEntertainmentlajmenewsPluspolitics

Reforma zgjedhore në Shqipëri

02/24/12
Opozita dhe shumica shkmbyen srish akuza n Tiran pr vonesat n reformn zgjedhore. tags: agolliopozitareformashqiprizgjedhorezriiameriks

Rruga "Ibrahim Rugova"; Tirana feston pavarësinë e Kosovës

02/17/12
Tirana nderoi sot me disa festa dhe ceremoni t vecanta n sheshet dhe rrugt kryesore 4 vjetorin e pavarsis s Kosovs, ndrsa n shum dritare ... tags: AgolliAlbaniaAnniversary IndependenceKosovaShqipTiranaVOA

Parlamenti shqiptar debaton mbi ndihmat në veri

02/16/12
Parlamenti debatoi n Tiran mbi ecurine e operacioneve t ndihms n veri t Shqipris pr shkak t motit t keq. Deputetet e opozits deklaruan se ... tags: agolliamerikesilirianmotindihmatparlamentishqiperi

Tirana festoi sot 92-vjetorin e shpalljes kryeqytet

02/11/12
Tirana festoi sot 92-vjetorin e shpalljes kryeqytet nga Asambleja Kombtare e vitit 1920. tags: 92vjetoriAgolliShqipriaTiranaZriiameriks

Situata e romëve

02/08/12
Avokati i popullit beri te ditur sot ne Tirane se do te kerkoje hetime dhe transparence per miliona euro qe donatoret nderkombetare kane ... tags: agollivoa

Pushkatimi i poetëve në një libër

01/28/12
N Tiran sapo sht botuar nj libr pr pushkatimin e dy poetve Vilson Blloshmi dhe Genc Leka gjat diktatures komuniste. Kjo sht hera e par q ... tags: AgolliBlloshmikomunizmiLekalibrpoetvePushkatimi

Instat

01/30/12
Instat n varsi t Kryeministrit tags: agolliberishailirianinstat

Disa familje rome në Shqipëri janë në vështirësi

02/03/12
Disa familje rome po strehohen prej 3 ditsh n mjediset e Avokatit te Popullit. Bashkia dhe qeveria po perpiqen te gjejne shtepi per keto ... tags: AgolliAvokatii popullitRomtShqipriaTiran

Referendum kundër importimit të plehrave

01/09/12
N Tiran, Aleanca Kundr Importimit t Plehrave nisi sot t mbledh firmat e qytetarve pr t krkuar nj referendum lidhur me ligjin pr menaxhimin ... tags: AgolliImportimiPlehratTiranzeriamerikesZriiameriks

Tiranë: Anketë për ligjin e mbeturinave

01/11/12
Ne Tirane u publikua sot nje ankete e opinionit publik mbi ligjin e menaxhimit te mbetjeve urbane. Nga studimi doli se importimin e ... tags: agollitiranavoazeriamerikes

Viti i Ri në Tiranë

01/01/12
Viti i Ri 2012 sht pritur n mnyr festive n kryeqytetin shqiptar. tags: agollinew yearvoazeriamerikes